SUCCESS IS INNOVATION

baner2

MIGALOO HOME

W Migaloo Home wierzymy, że poprzez wzornictwo i jakość naszych produktów jesteśmy w stanie stworzyć przedmioty, które są wyjątkowe i posiadają niebanalny styl.

Naszą strategią jest łączenie walorów estetycznych z ergonomią. Tworzymy mariaż tradycyjnych materiałów i nowoczesnych form. Naszym nabywcom dajemy możliwość wyboru kolorystyki dla oferowanych przedmiotów. Indywidualizujemy projekty we współpracy z projektantami oraz klientami.

Dział produkcji Migaloo Home pracuje w kooperacji z najnowocześniejszymi polskimi fabrykami i tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi lokalnie co pozwala na utrzymanie wysokich standardów kontroli jakości.

Wybierając naszą ofertę, każdy może wnieść do swojego pomieszczenia odrobinę duszy, entuzjazmu jaką dała nam możliwość jej kreacji oraz poczuć się częścią społeczności Migaloo Home.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU (CSR)

Zespół Migaloo Home tworzą ludzie ambitni, kreatywni, ale również wrażliwi na otoczenie, w którym mieszkają i pracują. Mamy świadomość potencjału tkwiącego w naszym teamie – pragniemy więc dobrowolnie wykorzystać go wspierając szczytne idee.

Dlatego każdego roku Migaloo Home przeznacza 2% z każdej lampy dziecięcej przekazywane na Gdańską Fundację Korczaka „Kochaj i dawaj przykład”. Z uzbieranych środków raz w roku kupowany jest specjalistyczny sprzęt stymulujący rehabilitację i rozwój dzieci.

KIM JESTEŚMY

  • Monia

    Monika Błaszkowska

    architekt | designer | CEO

    Od lat z dużym sukcesem zajmuje się projektami wnętrz publicznych oraz prywatnych w całej Europie. We wszystkich swoich projektach podkreśla indywidualność kreacji. Pasjonuje ją wzornictwo przemysłowe oraz szeroko pojęty design związany przekrojowo ze wszystkimi dziedzinami lifestylu. Inspiracje czerpie z obserwacji otoczenia -  uwielbia wykorzystywać w swoich pracach naturalne surowce. Jej lampy były wielokrotnie prezentowane na międzynarodowych wystawach.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.